| anonim_4396 a întrebat:

Va bucurati ca incepe scoala? eu nu.cryingtrec pe clasa a 8-a si nu stiu daca e grea sau nu latina.Careva care stiti va rog raspundeti-mi! E grea?winking

3 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu e asta problema clasei a VIII-awinking

| Dean1996 a răspuns:

Si eu trec clasa a VIII-a si sincer nu asta e intrebarea mea numarul 1laughing, intrebarea mea este:
-Cum intram la liceu? (chiar daca s-a zis 50% medii si 50% examene) am inteles ca vor mai schimba ceva, nu stiu ce.straight facestraight face
-Este grea clasa a VIII-a?

ASTEA SUNT INTREBARILE MELEhappy cu intrebare ta.nu cred ca este grea latina.adica seamana cu romanawinking... so...happy

| Twatwaffle a răspuns:

Nu e grea nu iti face grijilaughing. am avut eu azi si am citit despre romanibig grin