| вυттєяƒℓу ƒℓу αωαу -» a întrebat:

Va cer parerea pentru ca nu stiu exact ce sa credbig grin
cosurile(mici)pe care le am pe frunte se datoreaza faptului ca am breton? adica transpira fruntea sub bretonhappy
dau fundita

Răspuns Câştigător
| Punct a răspuns:

Eu din cauza acesta am, este probabil sa fie la fel si la tine. Eu ma spal zilnic, de trei ori pe zi cu ceai de musetel si-mi trec. Sper sa-ti fie de folos sfatul meu!

3 răspunsuri:
| Zorro a răspuns:

Da, mi se intampla si mie cand aveam parul mai lung e de la transpiratie si probabil mai folosesti si fard si na ai un ten mai sensibil dar o posibila cauza e ca porii nu respira de la breton

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat... dar nu se recomanda sa ti parul pe frunte cand ai cosuri deoarece daca stai intr-un loc cu praf, se pune pe par si apoi pe frunte. Parul se poate ingrasa si iti face rau.
Pentru a scapa de ele, iti recomand sa folosesti zineryt aprox o luna. Si eu am avut 4-5 cosuri mici(tot pe frunte) si dupa ce l-am folosit acum un an si ceva, nu mai am problemewinking. Dar ai grija: iti poate usca tenul asa ca este recomandat sa folosesti o crema hidratanta. Nu mai mentionez ca trebuie sa te speli pe fata de 2-3 ori pe zi si sa nu uiti servetelele umede.

| bbk a răspuns:

Si eu am breton, dar nu am cosuri thinking
deci nu cred ca bretonul ar fi cauza oh go on