| T0T a întrebat:

Vă considerați întregi la minte?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanatoasa mintal sunt insa nu as spune ca ma incadrez in limitele normalului cel putin nu din toate punctele de vedere. Ma bucur ca nimeni nu poate sa imi citeasca gandurile fiindca ar realiza cat de ciudata pot fi uneori. Si totusi, ma gandesc ca poate cu totii avem momente cand nu suntem intregi la minte.

38 răspunsuri:
| BlackAndWhite1 a răspuns (pentru T0T):

De ce te-ai caracterizat asa?

| T0T explică (pentru BlackAndWhite1):

Nu îți pot răspunde la această întrebare. Doar cine mă va cunoaște într-adevăr va avea acest răspuns...

| BlackAndWhite1 a răspuns (pentru T0T):

Poate va avea o parere diferita de a ta.

| T0T explică (pentru BlackAndWhite1):

Nu cred. Acum cine știe.

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Asta e o intrebare stupida.Sa fi nebun inseamna ca suferi de o afectiune.Cineva care se recomanda nebun vrea doar atentie.

| T0T explică (pentru Apetrei_Bogdan_1995):

Eu am pus întrebarea în formula "vă considerați". Nu e o întrebare deloc stupidă. Ca să fii puțin deviat nu trebuie neapărat să suferi de o afecțiune, sunt mulți care pot să ți-o confirme. Acum eu nu știu dacă ei caută neapărat atenție. Nu mi-am pus problema asta. Dar întrebarea are o anumită formulă pe care dacă o observai nu cred că o mai considerai așa.

| Ayakawelwel a răspuns:

Dap

| KillMePlease a răspuns:

nu