| mnbvf a întrebat:

Vă doriți ca în viitor și implicit restul vieții, să aveți o familie sau să trăiți singuri și să vă focusați atenția pe alte lucruri pe care voi le considerați mai importante?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

În momentul ăsta nu îmi doresc nimic.

| mnbvf explică (pentru T0T):

Nu ai nicio perspectivă asupra viitorului în ceea ce privește viața ta sentimentală?

| T0T a răspuns (pentru mnbvf):

Ar trebui să am?

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Diavole,, cate erori are site-ul acum, fabulos!
Ce-am mai ras de United aseara/

| mnbvf explică (pentru T0T):

Nu neapărat. Viitorul e destul de imprevizibil uneori.

| mnbvf explică (pentru Drimmero):

Mulțumit de meci?

| Drimmero a răspuns (pentru mnbvf):

Meciul nostru? Evident!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Murinho nu e de united...Și jucătorii parcă nu luptă pentru club cum ar trebui, la cum au jucat am văzut doar niște salariați care trebuie să își ia banul...Rooney s-a văzut că e de-al clubului. Nu se găseau pe teren, nu erau inspirați, nu au luptat în adevăratul sens. Nu știu, dar ce am văzut aseară parcă e ce mai văd la români. Sper să se facă o schimbare că în felul ăsta nu e bine deloc. Murinho văd că tot el critică că cică am tratat meciul ca un amical al verii dar e treaba lui de antrenor să îi motiveze și să le spună ce au de făcut. Nu știu dar sunt mai multe probleme și să nu mai zic de absențele importante.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Meschino nu e pentru fotbal,, cel mai infect antrenor, chiar si asa ii da clasa lui Wenger! Peste 2 saptamani o sa ii dea Arsenal clasa lui Meschino!

23 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pana pe la 32 de ani nu ma vad cu copii. E posibil sa nu imi doresc niciodata. Mi-ar placea sa am o familie fericita dar nu e asa simplu cum pare. Nu vreau sa imi sacrific valorile care sunt superioare ideii de a fi familist. Daca "se aliniaza planetele" e in regula, dar nu imi fac un scop din asta.

| RAY a răspuns:

De 27 de ani mai un pic si sunt singur ma refer fara iubita asa ca nu stiu numai cred in nimeni ca toti mau dezamagit plus ca omul e i fiinta poligama a fi monogam este o minciuna la adresa naturi umane, daca as gasi o fata sincera si serioasa poate ca da dar in prezent nu ma gandesc la asta

| Drimmero a răspuns:

Sa am familia mea,, nu-s pustnic!

| Mayhem666 a răspuns:

Mai intai sa termin facultatea, masterul, sa ma mut in alta tara, si poate apoi o sa ma gandesc daca vreau sa imi intemeiez o familie sau nu. Nu ma intelege gresit, imi plac mult copii, dar eu abia pot sa am grija de mine, daca e sa am un copil probabil o sa moara de foame, cu mine ca parinte.

Răspuns utilizator avertizat
| Deaad a răspuns:

Familie.
Dar e aceeasi chestie daca as trai singur fara nimeni.Tot mori, in ambele cazuri.

| Divy a răspuns:

Sper să nu mai am nici prezent, viitorul eu unul nu vreau să-l văd!

| mnbvf explică (pentru Divy):

Ce ai?

| Divy a răspuns (pentru mnbvf):

Numai ceapă crying

| mnbvf explică (pentru Divy):

Ești tristuț?

| Divy a răspuns (pentru mnbvf):

Da. îmi pare rău

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa traiesc singur. sau macar fara copii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa trăiesc singura pana pe la 28 de ani, apoi îmi doresc o familie cu 6 copii laughing da, îmi plac mult copiii și vreau să-i fac pe toți unul după altul. Vreau sa stau singura pana la 28 de ani fără copii, pentru ca un copil e o responsabilitate uriașă, iar eu vreau sa am libertate, sa ma plimb, sa ma culc când vreau și sa ma trezesc când vreau și vreau sa învăț mai întâi cum sa fii un părinte bun pentru propriul copil. Asta vreau acum, dar poate peste 5 ani o sa am deja primul copil, nu se știe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa traiesc singur. nu am nevoie de familie.

| mnbvf explică (pentru anonim_4396):

Cum ai ajuns la concluzia că îți e mai bine singur?