| razadeluna a întrebat:

Va duceti la concert de Colinde, de Craciun? unde?

3 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

La o scoala de pe langa mine se tine ceva si mai e si pe gratis :X

| Libelle a răspuns:

Tot trage profa de engleza sa ne ducem eu si cateva colege din nou in corul scolii.Si nu vreau deloc, mai ales ca trebuie` sa stau pana la 4 la scoala, ca sa repetam pentru Craciun.
De dus tot ma duc pe 24 cand e, in sala de festivitati la scoala da nu stiu daca si cant.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
De obicei la mine in oras, concerte de colinde se fac la anumite biserici.Pana in seara de Craciun intrarea este cu plata(20-30 ron), iar in seara de Craciun este intrare libera.

O seara placuta