| J0B0MAT a întrebat:

Va e dor de copilarie? Va e dor sa faceti toate nebuniile care va trec prin cap, fara ca nimeni sa se intrebe daca sunteti nebuni?: )))Ce va lipseste cel mai mult?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da, mult de tot. cel mai mult îmi lipsesc eu, e trist că timpul te schimbă atât de mult. erau vremuri frumoase, chiar dacă nu prea îndepărtate, dar totuși îmi e dor, nu aveai nevoie de prea mult ca să fii pur și simplu fericit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Cel mai mult îmi lipsesc eu", frumos spus :'(
Te înţeleg.

| J0B0MAT explică (pentru anonim_4396):

Da...sad (si ma enerveaza vanzatorii cu doriti, dumneavoastra etc fiindca ma fac sa ma simt batrana si trebuie sa le atrag atentia mereu X-(

36 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Am unele nostalgii, normal ca cel mai bine e sa fii copil, sa ai undeva intre 3 si 13 ani, e cea mai frumoasa perioada din viata.
-->www.youtube.com/watch?v=5ywI71sI8io

| Lawliet14 a răspuns:

Perioada de dinaintea facultatii, da.

| alexandrualind a răspuns:

Mior,da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu imi este dor de copilarie.

| J0B0MAT explică (pentru anonim_4396):

Ce bine de tine. Cred ca e cel mai naspa sentiment sa iti fie dor de ceva ce nu vei mai avea niciodata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Poate. Eu nu prea am ce sa imi fie dor de copilarie, daca as fi avut una ca Lucas mai sus, poate imi era dor. Cine va stii vreodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putin. Oricum noi alegem daca ramanem sau nu copii in suflet.

| Foxyyyy a răspuns:

Inca ma consider copil, probabil o sa fiu asa si la 50 de ani..sau macar sper laughing.

| J0B0MAT explică (pentru Foxyyyy):

Foarte bine happy

| RAY a răspuns (pentru Foxyyyy):

Nu spune asta ca ma transformi in pedofil

| RAY a răspuns (pentru Foxyyyy):

Da imi amintesc ca bagam frica in toata scoala mai ales in fete mi dor de acele vremurii ca in prezent ele baga frica in mine cu tarifele lor, ma duc in faliment, mi dor de certuriile cu soramea, mi dor de o fata care am iubit-o da am uitat sa-i spun ca inima mea bate ca nebuna pentru ea, cel mai mult imi lipseste alocatia sincer, as mai vrea sa mai iubesc o data pentru prima oara

| Foxyyyy a răspuns (pentru RAY):

Eu bateam baietii cand eram mica laughing)

| RAY a răspuns (pentru Foxyyyy):

Trebuie sa ma apuc de karate, cu tine e pericol

| Foxyyyy a răspuns (pentru RAY):

Doar daca ma superi laughing

| RAY a răspuns (pentru Foxyyyy):

Trebuie sasi gatesc?

| Foxyyyy a răspuns (pentru RAY):

Ce sa faci? rolling on the floor Stiu sa gatesc

| RAY a răspuns (pentru Foxyyyy):

Cand vom fi impreuna trebuie sasi fac de mancare sau ma bati?

| Foxyyyy a răspuns (pentru RAY):

Stiu sa gatesc, nu pricepiiii? laughing)

| RAY a răspuns (pentru Foxyyyy):

Super ai fi o nevasta perfecta, altceva ce sti mai sa faci?

| Foxyyyy a răspuns (pentru RAY):

Chiar as fi, stiu sa fac de toate laughing

| RAY a răspuns (pentru Foxyyyy):

Ma faci sa ma gandesc la cele necurate

| Foxyyyy a răspuns (pentru RAY):

Te-ai gandit inainte sa iti raspund! rolling on the floor Te stiu eu.

| J0B0MAT explică (pentru RAY):

Luati-va o camera

| RAY a răspuns (pentru J0B0MAT):

De unde banii pe criza asta

| J0B0MAT explică (pentru RAY):

Te-as fi imprumutat eu, dar cum ai zis ca vrei sa mor...

| RAY a răspuns (pentru J0B0MAT):

Daca vi si tu numai vreau asta

| J0B0MAT explică (pentru RAY):

Daca iti cumpar un pistol te impusti cu el?

| RAY a răspuns (pentru J0B0MAT):

Da ma impusc sasi dau motive de jale

| Coquinne a răspuns (pentru RAY):

De unde banii euroii dolarii?
cauta printre paginile cartii de gramatica, mereu ii bagi bani la sutien si chilotei in timp ce o babardesti.

| RAY a răspuns (pentru Coquinne):

Te insel cu gramatica de asta esti asa nervoasa?

| J0B0MAT explică (pentru RAY):

Consoleaza-te cu asta.winking.Dar o sa-ti fac o coliva suuper buna, pe care n-o s-o poti gusta din pacate.

| RAY a răspuns (pentru J0B0MAT):

Las ca o manca amantele mele

| J0B0MAT explică (pentru RAY):

Asa facem.

| MrLucas a răspuns:

Foarte dor, imi e dor sa nu am niciun stres.