| J0B0MAT a întrebat:

Va e dor de copilarie? Va e dor sa faceti toate nebuniile care va trec prin cap, fara ca nimeni sa se intrebe daca sunteti nebuni?: )))Ce va lipseste cel mai mult?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da, mult de tot. cel mai mult îmi lipsesc eu, e trist că timpul te schimbă atât de mult. erau vremuri frumoase, chiar dacă nu prea îndepărtate, dar totuși îmi e dor, nu aveai nevoie de prea mult ca să fii pur și simplu fericit.

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu imi este dor de copilarie.

| J0B0MAT explică (pentru anonim_4396):

Ce bine de tine. Cred ca e cel mai naspa sentiment sa iti fie dor de ceva ce nu vei mai avea niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Poate. Eu nu prea am ce sa imi fie dor de copilarie, daca as fi avut una ca Lucas mai sus, poate imi era dor. Cine va stii vreodata

| alexandrualind a răspuns:

Mior,da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putin. Oricum noi alegem daca ramanem sau nu copii in suflet.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Am unele nostalgii, normal ca cel mai bine e sa fii copil, sa ai undeva intre 3 si 13 ani, e cea mai frumoasa perioada din viata.
-->www.youtube.com/watch?v=5ywI71sI8io