| AvalohAlyn a întrebat:

Va este dor de Jetix/Fox Kids?

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Viața cu Louie și Copiii de la 402 știu că îmi plăceau mult. Fiecare perioadă cu ale ei comori.

| Freya1 a răspuns:

Daaa Copii de la 402, Peter Pan, printesa Sisi, Viata cu Louie, W.I.T.C.H....etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi amintesc si acum cand a venit unchiul meu la mine si mi/a zis de un canal nou de desene. Fox Kids. Imi placeau desenele de acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, ma mai uit la desenele vechi pe Youtube deci n-am de ce sa le simt lipsa. ^^

| m1dn1gh7 a răspuns:

Atunci cand ti-e dor de copilarie, cred ca-ti lipseste absolut tot ce tine de ea, nu numai desenele. Da, mi-e dor de Jetix.

| Adiadictie a răspuns:

Da

| Lzehxo a răspuns:

Copilaria mea... da, imi e.

| Nyya a răspuns:

Daaa daeau cele mai bune desene nu ca acum...Inca-mi amintesc de Dragonul American si altele...Frumoase desenee

| Nyya a răspuns (pentru Nyya):

Dadeau*

| Wyse a răspuns:

Jetix a fost inlocuit de disney

Răspuns utilizator avertizat