| Eroare404 a întrebat:

Va este frica de dentist?

11 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Absolut deloc. De niciun medic nu ar trebui sa-i fie cuiva frica.

| Drimmero a răspuns:

Cand eram mic ma duceam cu groaza de dentist, acum nu as mai avea probleme. Ma temeam de temutul ''polizor'' si de cleste, teroare!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daaaaaaaaaa

| LoveSleep a răspuns:

Da. Pe mine mereu mă doare de mor acolo. Indiferent dacă îmi face 10 anestezice.
Și oricum, mi-e frică să las pe cineva să-mi bage chestii în gură. Experiență neplăcută, știi tu.

| RainmakerX a răspuns:

Nu dar asta doar intrucat dentistul imi este ruda si ma trateaza cu o oarecare "blandete".

| deeeaqq a răspuns:

Nuuu.
De ce mi-ar fi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dentistului ii e frica de mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar de aia prosti. Am fost la 3 dentisti in viata mea si doar unu a fost calumea la modul ca n-am simtit nici pe dracu la ce fain lucra.

| piTiCcu a răspuns:

De ce să îți fie frică? Pană la urmă cu dinți mesteci mancarea, ce te-ai face fără ei? Succes!

| Andreeea21 a răspuns:

Nu.
Dacă ai de mers la dentist, alege o clinică cunoscută din orașul tău. Aceștia sunt instruiți să se comporte frumos cu pacientul.
O zi fără frică de nimic. ^_^