| Rombix a întrebat:

Va este frica de dentist?

6 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| VictorFenrir a răspuns:

Evident,ca nu

| Vanishgold a răspuns:

Mi-a fost cândva din cauză că în copilărie am fost traumatizata, dar am depășit frica asta când am dat peste medici cărora într-adevăr le pasă. Totuși, nu te gândi că mă duc la dentist super relaxată și entuziasmată, am noroc că de câțiva ani merg doar pentru control.

| ColdHeart a răspuns:

Nu mai, e doar un dentist. Mai bine putina durere decat sa ramai fara dinti in gura

| IamTheDevil a răspuns:

Nu ai de ce sa-ti fie frica, mai ales acum cu tehnologia moderna. Tot ce este dureros se face cu anastezic, deci nu simti absolut nimic. E mai dureros sa stai cu maseaua cariata sau ce problema ai decat sa te duci la dentist, bafta!