| TatarOvidiuIonut a întrebat:

Va implor ajutati-ma! deci am intrat aseara pe un sv deathrun! si dimineata cand am intrat mi-a aparut serverul respectiv pe imaginea principa in cs! si ori unde intru la optiuni, la servere... nu intra acolo intra doar pe serverul respectiv! NU STITI CUM POT STERGE SV DE ACOLO SA NU MAI IMI INTRE? VA ROG ajutati-ma DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Rey578_2559 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie! eu unul fac in felul urmator:ieu un server dupa net si dau in consola(`) connect si serverul, sau poti schimba gamemenu