| aimullah123 a întrebat:

Va mai amintiti ca in copilarie va intrebau oamenii "ce vrei sa devii cand vei fi mare?"?
Acum va mai doriti ce va doreati atunci?
Ati reusit sa deveniti ceea ce v-ati dorit?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu am reusit, voiam sa ajung mecanic pe locomotiva sa conduc trenul prin Romania, dar mi s-a implinit alt vis sa ajung sofer pe tir si am reusit planul B.

| Adry05 a răspuns:

Când eram mică mereu mă jucam de-a profesoara și îmi doream să devin profesoară, în general de limba engleză. în prezent studiez la facultate engleza și franceza și fac și modulul psihopedagogic dar nu e prima opțiune să intru în învățământ întrucât am oportunități mai bune cu domeniul meu. Dar, sunt relativ pe drumu ăla să zic așa și există și o posibilitate să devin profesoară.

Bula
| Bula a răspuns:

Da, eu am reusit sa devin ce m-am visat, chiar mai mult. happy

| JicaContra a răspuns:

ASTA vreau sa ma fac "cand voi fi mare"
https://marvelcinematicuniverse.fandom.com/wiki/Thanos
big grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| FreddieM a răspuns:

Poate nu-s multi ca mine, dar nu am avut vise de tipul asta cand eram mic. Desi de micut am dezvoltat mai multe talente, nu am visat ca,, aia voi face". Dar acele talente si abilitati s-au dovedit a fi baza traseului profesional pe care l-am urmat. Si nu m-as vedea facand altceva, nici n-as putea. De exemplu, daca prin as mosteni un hotel, nu as fi in gradul sa-I gestionez activitatea si nici nu mi-ar place, nu implica abilitati speciale un astfel de job si nici talente ascunse. Degeaba as fi eu capabil sa reproduc,, Gioconda", daca detest cravata si raspunsul la telefon.
Pace si vremuri mai bune

| CleanHeart a răspuns:

Cand eram un pic de om ziceam ca vreau sa devin cantareata sau doctorita.
Inca nu dar sper sa ajung acolo unde vreau peste 10 ani, oricum nu tine de cele mentionate mai sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Imi doresc același lucru.Mereu mi-am dorit același lucru.Inca nu, dar o sa devin.

| WolfiePUB a răspuns:

Când eram mic îmi doream să fiu informatician iar acum sunt elev la un liceu economic, urmând probabil o meserie de contabil.
Oricum trag tare să învăț informatică singur.