| anonim_4396 a întrebat:

Va plac animalele de companie? Daca da, care? Ce anume va place la ele?

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. Pisicile. Sunt independente.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

În detrimentul omului as alege mereu un animalut de companie. Un cățeluș, Yorkshire Terrier. Ca te iubesc chiar și atunci când nu le dai sa mănânce, la om dacă ii dai de 10 ori, și a 11- a oara nu mai ai sa ii dai, te urăște și ține minte toată viata, dar binele făcut ul uita glonț.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Imi plac pisicile, pentru ca nu baga in seama toti prostii.
Si cainii ciobanesti, indiferent de "soi".

| RAY a răspuns:

Pisicile, ma reprezinta ca persoana

| SilentRain a răspuns:

Categoric nu pisicile, prefer cânii și pui de rață

| Dismally a răspuns:

Da, prefer pisicile. Imi place blanita lor aia pufoasa happy

| LordCristobal a răspuns:

Câinii pentru că sunt loiali, jucăuși și buni prieteni.Rasa mea preferata de câini este ciobanescul carpatin.

| Nirvanaaa a răspuns:

Îmi plac câinii. Bine și pisicile, dar cainii in special pentru ca am avut unul. Sunt foarte inteligenți.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi plac panterele.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Căinii. Inteligența, prietenia.

| mgtow a răspuns:

Pisica, face prostii prin casa si e un aspect placut ca animal in special cand e mica

| Cheo0S a răspuns:

Nu mi plac

| oglindasultanului a răspuns:

Nu mai suportt nimic, dar deocamdata am o relatie cu melci...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îmi plac. Dar să nu fie ale mele.