| anonim_4396 a întrebat:

Va plac piercing-urile? Ce parere aveti de ele? Aveti?

10 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Indiferent.

| CostinAlamariu a răspuns:

Mi se par niste prostii

| siriusblack98 a răspuns:

1. Nu
2. Orice parere dar nu una buna. Nu vad de ce ti-ai mutila corpul de dragul expresivitatii. Pentru asta ai gura si voce, ca sa te exprimi.
3. Din fericire nu.

| Darkmagic a răspuns:

Nu imi plac, dar nici nu am ceva in mod special cu cei care aleg sa isi puna. Asa inteleg ei ca sunt mai frumosi, asa cer atentie.
Sunt ca si tatuajele: manele pe piele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu, nu. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu imi plac. Nu vad rostul unei astfel de dureri, nu mi se pare ca arata bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu,nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt nasoale, mai ales acele inele care atarna din nas. La mine la tara doar vacile aveau asa ceva.