| skirlex a întrebat:

Va place ca incepe scoala? big grin

19 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Si da si nu.

| Alyra a răspuns:

Glumeşti? big grin

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Chiar dacă ne place, chiar dacă nu, şcoala tot începe.
Mi-ar fi plăcut să avem vacanţă până pe 1 Octombrie...
Pe mine mă aşteaptă un an dificil, însă sper din tot sufletul că voi trece cu brio peste el.

Mult succes tuturor!

| Furculingură a răspuns:

Nu chiar, pentru că mă aşteaptă un an greu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plictiseala asta duce la stres! laughing rolling on the floor

| SonicAndrei a răspuns:

Nu. Știu că tu știai ce vor răspunde toți.
Totuși, într-un fel îmi place școala fiindcă înveți lucruri noi, dar când mă gândesc la teme multe și profesori neînțelegători, nu.

| fadnox a răspuns:

Nici batuta

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Nu,ma pis pe ea.

| Negoiu a răspuns:

Da

| Dippa a răspuns:

Sincer nu, aş mai vrea vacanţălaughing

| ℓσяєภยş a răspuns:

Nu

| TheUnforgivenIII a răspuns:

Never.

| Bââzz a răspuns:

Nu,dar la un moment dat incep sa ma plictisesc...

| mariutza21 a răspuns:

Buna,
Pe o parte m-am cam plicitisit in vacanta, dar pe o parte mai bine as sta acasa sa pierd timpul decat la scoala cu profesori rai, lucrari, chestii de invatat... mai bine nu, dar chiar daca imi place chiar daca nu tot incepe scoala si trebuie sa merg...

| maxcalin a răspuns:

Da

| Alex442 a răspuns:

Da si nu.Da, din cauza faptului ca nu mai trebuie sa faca teme toata ziua acasa(am avut o gramada)si nu din cauza ca nu mai am timp sa fac ce vreau eu.

| Traian18 a răspuns:

Eu n-am nicio treaba cu scoala, deci poate sa-nceapa laughing), intru la facultate pe 1 Octombrie big grin

| radumarius0401 a răspuns:

laughing) trece repede... o sa luati din nou vacanta in iarna.

| nicegirl97 a răspuns:

Nuuuuuu