| corina_4591 a întrebat:

Va place Craciunul? De ce?

Răspuns Câştigător
| juniper a răspuns:

Da, pentru ca este singura zi din an in care oamenii se poarta cat de cat, esti aproape de familie, bei ciocolata calda, primesti si dai cadouri.

4 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Imi place pentru ca este o perioada de sarbatoare, si pentru ca ma face sa fiu mai buna, ma ajuta sa visez.

| corina_4591 explică:

Dania sunt persoane daca nu stiai, care nu le plac sarbatorile de iarna, ii deprima. Mai informeaza-te

| dania2698 a răspuns:

Este o intrebare foarte stupida! DA, imi place CRACIUNUL si de ce cred ca este logic laughing.

| miss-monica a răspuns:

Pentru ca este cea mai frumoasa sarbatoare! Pentru copii cadourile si colindatul, dar bine-inteles, nu la toti la place Craciunul!