| aly_4607 a întrebat:

Va place de oana zavoranu?happy

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Are o frumusete vulgara.Intresant personajthinking

| Bacemi a răspuns:

Imi place pentru ca e ambitioasa si lupta pentru ce vrea. Dar felul ei de a fi ma dezamgeste uneori.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Imi place dar sa nu deschida gura.

| Ana a răspuns:

De Buzuca laughing nu, in niciun caz :-&

| sorin a răspuns:

Kheryda, Buzuca si multe alte pseudonime.Nu imi place.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Nu.Chiar acum ma uitam la "Cireasa de pe tort" si se dadea in spectacol ca de obicei.Frumusica e, dar e mahalagioaca.

| JoJo a răspuns:

Panaramabig grin don't tell anyone

| adelfinul a răspuns:

La inceput mi s-a parut simpatica, insa dupa ce am vazut cateva emisiuni in care cred ca nu dialoga ci mai degraba se certa cu alte persoane, m-a facut sa-mi schimb parerea si sa observ unele carente in educatie, ceea ce ma determina sa o percep suficient de antipatica. Asta e!