| MisterKat a întrebat:

Va place de Oana Zavoranu? Mie da happy Mie mi se pare ca e mult prea deschisa la gandire pentru societatea din Romania...

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Cred ca ti se pare ca e deschisa la minte, fiindca e deschisa la gura. Si mie imi plac oamenii care spun ce le trece prin cap, dar mai conteaza si cum o fac si in ce context. La tv, urland si injurand, doar incearca sa atraga atentia, nu sa spuna cine stie ce filosofie din capsorul ei. Vezi vreo sclipire de inteligenta la ea? De umor de calitate? Nu stiu, poate mi se pare doar mie. Nu imi place la ea decat tatuajul de pe brat.

31 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este prea plina de ea, are impresia ca este mut prea superioara fata de ceilalti.Nu se rezolva totul daca te comporti mereu ca o mahalagioaica iar tinuta ei pe care o abordeaza este mult prea vulgara, arata de parca vine de pe "traseu" mereu, si tatatuajele acelea..., mi se face chiar sila.

| bibinelu a răspuns:

Si ti se pare ca ar fi si normala? Adica nu-i sarita de pe fix... putin, cateodata,... dimineata, la pranz si seara?