| Silvia a răspuns:

In a doua poza mai merge, dar nu e cine stie ce.
Uitati si voi ce diferenta... mie nu imi place si SoftCristi spune ca e "cea mai tare". Ce gusturilaughing.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Aceasta e cea mai tare din ultima ta serie... big grin

| daniDeeDee a răspuns:

Frumoasa foc.

| salvatori27 a răspuns:

E super misto gagica. happy

| Alexanddddra a răspuns:

Si mie imi place super mult de ea, este o actrita superba si arata super bine :*:*:*...sa te uiti la filmul"The girl next door" este cu ea in caz de nu la-i vazut :X.

| Elisha a răspuns:

Mda."SIvia"poate ca SoftCristi are dreptatebig grin este ce-a mai tare, si eu o ador :*. Rose_2860 sa te uiti la filmul "The girl next door" in caz ca nu la-i vazut :* e superb este cu ea.