| AnimatedSignature a întrebat:

Va place melodia Gangnam Style?
Mie nu prea...

16 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E o melodie care ma lasa rece

| Nordic a răspuns:

Așa i se spune? Melodie? Wow... E o porcărie, evident. Căți artiști talentați sunt și nimeni nu ia in seamă. Dar bine că-s promovate janghinile astea de "vedete".

Răspuns utilizator avertizat
| Nordic a răspuns (pentru Andrei2000454):

Ce ai băi tristule? Ți-am zis ceva? laughing Sunt obligat să-mi placă ce-ți place ție? Uite cine are creier și cine știe să vorbească. Obositule laughing

Răspuns utilizator avertizat
| AnimatedSignature explică (pentru Andrei2000454):

Va mai cerati mult?

Răspuns utilizator avertizat
| shhhs a răspuns:

Mie mi se pare amuzant, atat melodia cat si videoclipul in sine laughing.
Gangam Style a adunat in cateva luni mai multe vizualizari decat a adunat Justin Bieber in 3 ani... laughing

| AnimatedSignature explică (pentru shhhs):

@shhhs
Adevarat.

| shhhs a răspuns (pentru AnimatedSignature):

Ce-i adevarat? faza cu vizualizarile? Daca da trebuie sa stiti ca a ajuns pe primul loc pe youtube. Momentan e videoclipul cu cele mai multe vizualizari din istorie.

Răspuns utilizator avertizat
| AnimatedSignature explică (pentru shhhs):

E adevarata faza cu Justin Bieber, si ca ai zis "ritm amuzant" asa cred si eu.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Nu ştiu dar are sute de milioane de vizualizări.
Sincer are un ritm haios.
Pe curând!

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
In nici un caz nu imi place.
O zi buna!

Răspuns utilizator avertizat
| xLove a răspuns:

Inca o porcarie. la fel ca si Baby, de Justin Bieber!
Intregi lumi le plac ciudateniile, dar ''melodia'' asta intrecut orice limita!