| juniper a întrebat:

Va place Mickey Mouse?

7 răspunsuri:
| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Daaaa...il ador. happy am si ceas desteptator cu el big grin (e a lu fimea don't tell anyone laughing )

| antonius74 a răspuns:

Mickey Mouse e deja un clasic. Nu-mi pot imagina lumea desenelor animate fara el in ea crying
Deci cred ca da, imi place, la fel ca si Tom si Jerry, Hercule, Tarzan si multi altii care vor ramane pe veci veterani in aceasta lume a divertismentului infantil happy

| Jupiter a răspuns:

Da

| Amelia87 a răspuns:

Imi placea mult in copilarie. Si acum imi place numai ca nu am timp sa ma uit la filmulete, caci sunt mare deja. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hehe. cui nu ii place. sau de Piff si Hercule. laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Unul din favoriții mei.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA imi place Mickey Mouse.