| chiftelutacrocanta a întrebat:

Va place nebunia si haosul sau linistea si pacea?

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Normal ca imi place linistea si pacea.E ceea ce e atat de necesar pe acest Pamant atat de ...zbuciumat..si haotic.

| T0T a răspuns:

Uneori nebunia, dar nebunia din interiorul meu, alteori liniștea și pacea.

| J0B0MAT a răspuns:

Sunt momente cand imi place linistea, alteori nebunia. Daca ar fi doar liniste ar fi cam plictisitor.

| gemeni6226 a răspuns:

Cate un pic din fiecare.Citeva ore de haos care iti maresc andrenalina pe urma cind obosesti sa urmeze ore de liniste si pace si tot asa.

| Anonimuserr a răspuns:

Desigur că liniştea şi pacea nu nebunia, anarhia haosul.
Cel mai bine este să existe pace şi linişte pe acest pământ. E cel mai bine. Dar se pare că niciodată nu va fi aşa. Vor mai fi războaie şi în viitor şi divergenţe la nivel internaţional, conflicte diplomatice etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liniștea, dar și puțină nebunie.

| FlorinCiokan a răspuns:

Pai eu cred ca avem nevoie de ambele.
Cand ai prea multa liniste si pace te molipsesti, te plictisesti. Cand ai multa nebunie iti trebuie putina liniste... Deci ambele happy

| Cσcσ a răspuns:

Imi place nebunia si haosul chiar daca sunt linistita si pasnica.

| immaBeast a răspuns:

Linistea si pacea.