| 00Didi00 a întrebat:

Va place Nini de la Disnay Channel? Daca va place care este personajul vostru favorit? Promit funda + vot

Răspuns Câştigător
| No a răspuns:

Nini, Nini si iarasi Nini. Ador Nini : compotamentul ei asa inocent, delicat si firav, inima ei care iubeste copiii si florile. Na, ideea este ca Nini nu e numai o fiinta de pe acest Pamanat, ci este si un stil de viata. Stilul Nini! happy ( am scris numai ce-mi trecea prin cap blushing )

P.S. Nini + Tomas = LOVEEEE

13 răspunsuri:
| Alexutza6755 a răspuns:

Mie imi place de Nini(Florencia Bertotti), copiii ambasadorului, Vichy(cea mai buna prietena a lui Nini) si cam atat!

| ZuzZzulina a răspuns:

Nini, Viki si Tomas :X

| ArcticMonkey a răspuns:

Da imi place...
pers. meu preferat:
CHOW [:X][love struck]

| NicKy4ev3r a răspuns:

Personajele mele favorite sunt: Nini, Tomas si Sici

| 00Didi00 explică:

Mie imi place cel mai mult de Nini, Tomas, Lola si Sici.Va pup pe toti!

| 00Didi00 explică:

Mersi milenutza!

| AngelZuZuLove a răspuns:

Didi am ceva sa-ti spun la sfarsitul serialului nini se casatoreste cu tomas si isi arunca peruca lui nicolas in aer.

| Anonim17765 a răspuns:

Personajele mele favorite sunt: Nini, Lola si Cecilia.Ale tale?

| Alex10Rujan a răspuns:

Nini Tomas si toate prietenele lui Martin

| celeron23loveanime a răspuns:

Florencia bertotti si (romita ) nu stiu cu o cheama in realitate big grin

| Cristianaa23 a răspuns:

O ador pe Nini, deci acest serial mi-a dat mereu incredere in mine cand era vorba de dragoste sau altceva mi'as dori sa nu se termine NICI O DATA love struck
Pur si simplu iubesc acest serial love struck! Cat despre personaje imi plac toate fiecare ma pasioneaza kiss

| Itsokay a răspuns:

da, imi place nini.Imi place intrebarea ta. Sa ma bagi la prieteni. Eu am doar 10 ani.

| sabina_8912 a răspuns:

Personajul meu faforit este nini si abasadorul