| anonim_4396 a întrebat:

Va place Paula Seling? De ce? Argumentati.

Răspuns Câştigător
| clauss a răspuns:

Are voce, arata bine si pe unde a cantat, a lasat o impresie buna

5 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Da, imi place de ea deoarece pe langa faptul ca e o artista cu o prezenta scenica deosebita are si talent, ceea ce multe artiste(pseudo-artiste) sunt copii gen: Inna sau dive porno. Paula Seling are in plus carisma, talent si caracter!

| Meryem027 a răspuns:

Da, imi place. happy Este o artista in adevaratul sens al cuvantului, in comparatie cu pitipoancele de astazi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. Imi place mult. Stie sa se puna in evidenta prin talentul ei si vocea ei, nu prin decolteul pe care il are. Pentru asta merita respect. In plus este o fata inteligenta si ambitioasa. Ador melodia : http://www.youtube.com/watch?v=PPRCMeyKBmw

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da! Deoarece este o fata deosebita, cu un bun simt rar intalnit si cu o voce de aur.Sincer nu as avea nimic de spus negativ despre ea! Este un inger si un exemplu care ar trebui urmat de toata lumea happy!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paula Seling are o interpretare de geniu, e sensibila, delicata, da interpretarii intelesuri noi e o profesionista se cunoaste ca isi lucreaza foarte mult vocea si imi place ca e foarte increzatoare