| Lαrisα a întrebat:

Va place poza mea de profil?batting eyelashes

22 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Este de inteles ca cei de varsta ta sa adore acel personaj din poza.
Este o poza interesanta si apreciata de majoritatea tineretului din ziua de azi.
Era mai interesant daca puneai o poza de a tawinking
O zi bunahappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru caramela):

"si apreciata de majoritatea tineretului din ziua de azi", sa inteleg ca majoritatea tineretului nu are minte in ziua de azi? daca le plac un cocalar ca asta care se poarta ca un drogat, vai de noi

| caramela a răspuns (pentru anonim_4396):

Avand in vedere ca eu sunt trecuta de 40 de ani, asta am vrut sa scot in evidenta, nu am nimic cu nimeni, daca tu ai inteles altceva, imi pare rau...
O zi bunahappy

| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| AtateaConditii a răspuns:

E foarte frumoasa seamana cu o păpușă:*.

| Sociopat a răspuns:

Nu

| Seducatorul a răspuns:

Foarte masculin, l-ai pus pe Justin Biberon la avatarlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Semeni [dacă eşti tu] cu unul de-a opta care mi-a făcut zile fripte. Deci nu big grin

| Lαrisα explică (pentru anonim_4396):

E Justin Bieber. rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lαrisα):

Ceeeeee? rolling on the floor
Ioaii, chiar nu mi-am dat seama, pe bune laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e de placut la un papa lapte.

| Lαrisα explică:

Eu am vrut doar sa va stiu parerea, dar ca de obicei, unii dintre voi ati mers prea departe cu invidia. Va place sa-l insultati, nu? Ei bine... nu ma deranjeaza. Puteti sa spuneti ce vreti. tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lαrisα):

Nu e invidie, si se vede ca esti troll dar na. "invidie" am pe cantareti adevarati, nu unu care a ajuns sus doar cu copile de 12 ani, si pe alte le face scroafe cand le vede. citeste si ai sa vezi

| Lαrisα explică (pentru anonim_4396):

Daca te deranjeaza ca il apreciez pentru ceea ce face sau ca nu ascult toate minciunile de pe internet sau nu stiu de unde, din partea mea poti sa imi dai ignore. Nu stiu ce inseamna la tine "cantareti adevarati", dar daca te mai iei de mine sau de Justin o sa-ti para rau. angry
P.S.: Daca ai de gand sa te certi cu mine sa stii ca nu eu nu pierd niciodata. Mai bine ti-ai vedea de treaba ta. phbbbbt

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lαrisα):

Voiam sa iti raspund altfel dar din ps ala ce pot sa zic, iti meriti cei 14 ani. mai ai de crescut, timpul nu e pierdut

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lαrisα):

PS : in spatele calculatorului toti suntem tari in gura, asa ca evita faza cu "o sa iti para rau" si mai iesi pe afara

| Lαrisα explică (pentru anonim_4396):

Cine are un creier mic, o gura mare si o parere de care nu tine cont nimeni? TU!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lαrisα):

Imi este mila de parintii tai saracii. adios

| SabinaQueen a răspuns:

Pe bune, l-ai pus pe Justin Bebelus? Stima de respect pentru tine= scazuta.

| Allєє a răspuns:

Bună!
Nu.
Pa.