| Gosh. a întrebat:

Va place reclama Orange, cea cu tipul care isi scapa catelul?

http://www.youtube.com/watch?v=SFPOZAgY4_g

Răspuns Câştigător
| Fifylici a răspuns:

Daaa uite asa se intalneste lumeawinking

5 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Da, îmi place căţelul ăla la nebunie, seamănă cu al mătuşii mele. love struck. La rasă mă refer, al ei este negru. happy.

| Gosh. explică:

E reclama mea favorita laughing
Ma intrebam daca ii mai place cuiva la fel de mult tongue

| maddy0212 a răspuns:

E super reclama. De s-ar putea intampla si in realitate faza cu catelubig grin.

| ፚᏬፚᏬ a răspuns:

Da e reclama mea favorita ca este foarte amuzanta si mai sunt multe alte reclame amuzante dar asta e pe locul 1!big grinbig grinbig grinbig grin

| myxolaryy a răspuns:

Pai eu asa l-am cunoscut pe iubitu meu eram cu catelusa mea si el era cu al lui m-am imprietenit cu el si afost dragoste la prima vedere cateii nostri au facut puisori impreuna iar noi urmeaza sa ne casatorim