| R0R0 a întrebat:

Va place sa va petreceti timpul alaturi de familie?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Uneori.

| R0R0 explică (pentru J0B0MAT):

Alteori,nu. laughing

41 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Imi place de paste cand sunt cu familia si cand ma imbat si le distez pe toti

| R0R0 explică (pentru RAY):

Serios?

| RAY a răspuns (pentru R0R0):

Nu

| R0R0 explică (pentru RAY):

Banuiam.

| Drimmero a răspuns:

Cum a picat intrebarea asta! Imi place sa-mi petrec timpul in familie, insa, ma voi plictisi, cand mi-l petrec cu prietenii ma distrez, imi iubesc familia, imi place sa-mi petrec timpul cu ei, dar cand e vorba de distractie, cu prietenii ma distrez cel mai bine!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Cum a picat intrebarea?
Din avion? laughing)

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mda imi placea. Acum nu stiu sigur happy Adica prin familie inteleg parintii si bunicii. Acum incep tot sa imi tina morala. Dar ma rog. Ii inteleg.
Dar cand se aduna si alte rude, ca unchiul si vara si varul atunci da laughing Suntem cea mai fericita familie. Tie?

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

Si mie imi place.

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Pai cum? Si tie iti place ce? happy Sa stai cu familia adica parintii sau cu mai multi, cum am specificat eu.

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

Sa stau cu toata familia.

| Florentina9210 a răspuns:

Da. Dar nu intotdeauna. Eu mai mult mi-l petrec doar cu mama, deoarece tata mereu lucreaza si vine acasa doar 4 zile pe luna, in rest serviciul este casa lui, asa a fost mereu. Si m-am obisnuit asa. in ciuda faptului ca nu imi lipseste absolut nimic si sunt constienta ca tati pentru mine munceste si face tot posibilul sa imi fie bine, nu prea apuc sa petrec timp cu el.

| MagieAdevarata7461 a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu esti cam mare ca sa stai cu parintii?

| Florentina9210 a răspuns (pentru MagieAdevarata7461):

As putea locui si singura. Dar unde e mai bine decat la mami si la tati?

| MagieAdevarata7461 a răspuns (pentru Florentina9210):

Ciudat. Ma intreb ce barbat ar vrea sa iasa cu tine daca tu inca stai cu parintii. Poate doar pentru cum arati, cam naspa sa stii si tu asta. Stand in casa cu parintii nu ai habar de multe, sa te descurci singura si chestii de genul. Daca crezi altceva e clar ca te minti singura, una e sa locuiesti cu parintii si sa platesti si tu o factura din an in Paste (cu banii lor ) si alta e sa stai singura si sa fii independenta, o adevarata femeie.

| Florentina9210 a răspuns (pentru MagieAdevarata7461):

Ti-am inteles punctul tau de vedere. Dar tu nu stii ca ei ma au doar pe mine. Daca stau cu ei o perioada asta nu inseamna ca nu ma descurc sau alte chestii. Tu vorbesti in necunostinta de cauza. Sunt multe persoane care locuiesc cu parintii impreuna cu familia lor! Asa ca nu vad ce ar fi gresit. Si la faza cu '' ce baiat ar vrea sa iasa cu mine'' stai tu linistit ca orice baiat care are un anume nivel de intelectualitate ar iesi cu mine''. Cine nu ar iesi cu o fata singura la parinti?

| MagieAdevarata3443 a răspuns (pentru Florentina9210):

Posibil esti religioasa. De fel doar fetele de genul pleaca din casa parinteasca direct in casa barbutului care si el credincios de fel sta cu parintii. Posibil de aia atatea divorturi laughing

| R0R0 explică (pentru Florentina9210):

Asa e si la mine.batting eyelashes

| Florentina9210 a răspuns (pentru R0R0):

Fetitele lui mami si a lui tati.batting eyelashes

| R0R0 explică (pentru Florentina9210):

laughing)
Exact!

| R0R0 explică (pentru MagieAdevarata3443):

Sincer, cred ca asa as face si eu.
Adica nu m-ar lasa parintii sa ii parasesc.

| Idkidk a răspuns:

Desigur, este foarte frumos! Aceste momente impreuna cu familia le voi tine minte, mult, mult,' timp. Iar, cand voi fi mamă, le voi povesti copiilor mei!

| R0R0 explică (pentru Idkidk):

Sa le povestesti!batting eyelashes

| Idkidk a răspuns (pentru R0R0):

Da smug

| R0R0 explică (pentru Idkidk):

O sa le zici si despre mine?

| Idkidk a răspuns (pentru R0R0):

O să le zic : Am avut pe TPU o prietenă pe nume Cristina, care cred că adora trandafirii.

| R0R0 explică (pentru Idkidk):

Trandafirii albastri, te rog... laughing)

| Idkidk a răspuns (pentru R0R0):

Da rolling on the floor

| R0R0 explică (pentru Idkidk):

Cum sa uiti asa ceva? rolling on the floor

| Idkidk a răspuns (pentru R0R0):

Şi adora Pisi-Corni, CrisTINIIca?

| R0R0 explică (pentru Idkidk):

Ce sa ador?

| Idkidk a răspuns (pentru R0R0):

Pisi-Cornii ( la poza mea de profil ).

| R0R0 explică (pentru Idkidk):

Ahaaa.
Sunt dragute... (mie nu-mi plac pisicile)

Răspuns utilizator avertizat
| MagieAdevarata7461 a răspuns:

Da. Nu petrec atat de mult timp pe langa ei pe cat as vrea dar da, ma bucur de acel timp petrecut cu ei. Peste cativa ani o sa mai vreau sa dau timpul inapoi si nu o sa pot asa ca profit acum cat pot.

| R0R0 explică (pentru MagieAdevarata7461):

Foarte bun rationament!

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Din avion, din avion. Buna!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Buna seara!batting eyelashes
Ce mai faci?

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Uite bine, astept sa vina weekend-ul, vin acum meciurile, ii astept pe ai mei sa joace sambata. In general sunt bine, tu cum esti?

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Binisor.