| iepurica_7902 a întrebat:

Va place Selena Gomez? Daca va place, care este melodia voastra preferata? Daca nu va place, de ce? Cu ce a gresit sa nu va placa de ea?

Răspuns Câştigător
| tauretee a răspuns:

Mie imi place si melodie care imi place cel mai mult e - Tell Me Something I Dont Know

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu îmi place, este o pițipoancă comercială la fel ca celelalte, fără pic de talent, doar pentru că are contract cu Disney este mare vedetă.
Cu ce a greșit? Cu nimic, dar ăsta nu e un motiv să îmi placă de ea. Nu ai dreptul să mă judeci că nu îmi place de ea. Tu ești obsedată, bravo ție, nici eu nu îți zic nimic deși ar trebui să îți zic că habar nu ai de muzică, dar uite că nu ți-o zic. Deci, dacă îți place ție sau nu a greșit cu nimic nu înseamnă că toți trebuie să scoatem limbile de cinci coți după ea. Sper că te-am lămurit.
Baftă

| HermioneLove a răspuns (pentru TeoPT):

Mai copile a intrebat si ea repede sari! nu are gsuturi naspa doar pentru ca a intrebat ceva asa ca mai bine vezi-ti de ale tale! aaa si Selena Gomez nu-i pitipoanca nu tea-i intalnit niciodata cu ea ca sa vezi cum este asa ca termina!

| Bya132 a răspuns:

Buna, Iepurica!

Nu ma fascineaza.Este si ea o persoana ca oricare alta.Cu chestia aceasta " Cu ce va gresit? ". Nu cred ca ar trebui sa ne judeci de asta, pur si simplu, nu ne place!

Bafta!

| Alisa a răspuns:

Imi place de ea, e o fata ca oricare alta. Singura ei melodie care o ascult si imi place cu adevarat este asta:

Selena Gomez-Un Año Sin Lluvia

http://www.youtube.com/watch?v=q0uBb3IB8V4

| betti a răspuns:

Da imi place de ea si nu am un cintec preferat sau mai multe de la ea!

| summergirl25 a răspuns:

Mie imi place de Selena Gomez, este preferata mea! Melodia mea preferata este Who Says? Care este melodia ta preferata?