| Anablondyi a întrebat:

Va place tipul asta de pantofi? http://www.google.ro/......tp?/imgres r:18, s:0 doar ca pe alta culoare, eu m-am gandit sa-mi iau dar nu stiu cat costa :) dau funda cine imi spune (din magazinele puma )

Răspuns Câştigător
| Firefly a răspuns:

Sunt oribili.SCLIPESC! Numai tiganii poarta asa ceva.
Sincer, eu iti recomand sa nu iti cumperi asa ceva (sunt bani irositi degeaba). Nu mai bine iti iei ceva mai ...subtil? Sau simti nevoie ca picioarele tale sa straluceasca? happy

3 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Modelul tot e oribil (parerea mea).Eu cel putin nu as purta asa ceva niciodata. Nu vad cu ce i-ai putea purta... Poate doar cu trening cand mergi in parc sa alergi.
Mai bine iti iei o pereche de bascheti-arata mult mai bine, sunt mai comozi (acestia nici macar nu sustin bine piciorul).
...Papuci roz straight faceesti sigura?

| Anablondyi explică:

Sunt de aceeasi parere ca sunt oribili dar eu caut modelul asta doar happy culoare poate fi roz sau negru sau orice altceva atata timp cat nu sunt penibili happy la ce as putea sai port?

| ROXY_5744 a răspuns:

Daaa sunt foarte frumosi si cred si pe alta culoare