| Andruza a întrebat:

Va place tokio hotel? dar rbd? daca va plac ambele ce melodii va plac :X:X:X

Răspuns Câştigător
| micutza_8959 a răspuns:

Am si mel th daca vrei ti le dau dar imi dai o funda?

11 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Mie imi place tokio hotel mai mult, melodia preferata through the monsoon love struck love struck si rbd imi place, dar nu chiar asa mult big grin, melodia preferata : inalcanzable love struck kiss

| JoJo a răspuns:

In general nu ascult TH, dar piesa aia noua, Automatic e dragutahappy imi place.
Cat despre RBD, nu mai sunt o formatie si nu au mai scos melodii noi, deci s-au cam dus faniihee hee Eu consider ca ei au avut "cariera asta de succes" ca sa spun asa doar datorita filmului... fara film nu ajungeau asa cunoscuti si nu aveau atatia fanihappyOricum au melodii dragute si ei.Cred ca Ensename mi-a placut cel mai mult.

| Andruza explică:

Ma refeream in trecut ce mel va placeau de la rbd?

| Jonsdottir a răspuns:

RBD nu prea imi place tongue Dar TH sunt oke, mel mea pref. de la TH este "In die nacht" :X

| arysa a răspuns:

Tokio Hotel nu am ascultat decat 2 melodii de la ei dar una era chiar ok "Monsoon" parca se numea.
Iar de RBD ce pot sa zic am fost si sunt fana, am fost la concertul lor, asa ca e greu sa spun doar o melodie. Mi-au placut toate melodiile, in fiecare gaseam ceva special, inedit. Cel mai mult m-a impresionat melodia "salvame" atat prin versuri cat si prin felul in care o interpreta Anahi-era cel mai magic moment dintr-un concert.

| ayddyshhmee a răspuns:

Imi placeau RBD, acum nu mai imi plac nici una, nici alta.winking

| Vizitiul a răspuns:

Rbd-salvame, si nimic mai multwinking

| Gabrielle a răspuns:

Th nu ascultbig grin Dar ascult Rbdlove strucklove strucklove struck Mel mele preferate sunt:Salvame, Ser o parecer, Wanna play, Lento, Money money, Fui la ninia, etc. sunt foarte multe pentru ca am fost fana si sincer inca mai asc melodiile lorhappy Te am pupat:* Byelove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place moooolt tokio hotel, melodia preferata schrei iar rbd nu imi plac

| Iubesc Limonada a răspuns:

Tokio Hotel-Humanoid, That day, World behind my wall, Screamin' etc.

| DarinaLove a răspuns:

Pai imi plac ambele
si th e tare
dar rbd happy b-) win