| TheToxicNightmare a întrebat:

Va place videoclipul facut de mine?

http://www.youtube.com/watch?v=ybxFIkplW8o

Doar cu ajutorul vostru am putut sa fac acest videoclip, mi-ati dat raspunsuri si linkuri folositoare si va multumesc mult.:-*Pentru cei care nu ma cred, sus in stanga scrie "alvinsimontheodore10", dati click pe el si o sa vedeti ca e totul albastru, dati click unde scrie "uploads"(in partea de sus) si dati click pe primul videoclip din dreapta.:D

2 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

Da, este drăguţ. Dar la "uploads" este posibil doar să-l fi pus tu, nu neapărat să-l fi făcut tu.Este frumos întradevăr.

| Anecherry a răspuns:

Foarte dragut; dar de ce sa nu te cred? nu e chiar asa greu sa faci unul; multa bafta in continuare.