| oana_3520 a întrebat:

Va rog ajutati-ma cu niste sfaturi! Sunt cu iubitul meu de 2 ani jumate, am avut aproape doua saptamani in care ne-am certat zi de zi, il iubesc foarte mult dar el mi-a spus ca nu ma mai iubeste si vrea sa stea o perioada relaxat sa ii revina sentimentele pentru mine.Au trecut doua saptamani si inca suntem in aceleasi discutii.Il iubesc enorm dar nu stiu ce sa fac, daca sa il mai astept cu speranta ca va fi bine sau ce altceva sa fac, am inteles ca are o perioada mai grea si la munca insa nu il pot intelege la nesfarsit.Va rog nu fiti duri cu mine.

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dragoste cu de-a sila nu se poate. Va trebui sa te obisnuiesti cu ideea si sa mergeti fiecare pe drumul lui.

| numedeutilizator a răspuns:

Daca il iubesti cu adevarat, TREBUIE SA IL INTELEGI. mai asteapta si tu putin.

Răspuns utilizator avertizat