| anonim_4396 a întrebat:

Va rog, ajutati-ma sad. Ieri, iubita mea s-a despartit de mine pentru ca nu mai suporta ca cica eram,, gelos,, si ca ma suparam repede. Infine, totul era invers, dar o iubesc enorm, si nu stiu ce sa mai fac. Ma gandesc ca peste putin timp ma va uita si isi va face alt iubit, si ala o va saruta pe buzele pe care pana ieri eu le sarutam, si o va mangaia, o va tine in brate. Nu stiu ce sa fac, n-am mancat nimic azi, nu pot, ma gandesc doar la ea, si toata ziua am stat in pat. Si nici parintii ei nu o mai lasa sa stea cu mine. Deci, ce sa fac? Ajutati-ma, dati-mi un sfat, va rog. Simt ca mor, si faza nasoala, acum e ora 18:00, adica ma iubeste sad

33 răspunsuri:
| StoicaVladutz32 a răspuns (pentru AnneRoseRock):

Nu pot sa zic ca ascult muzica satanica, dar imi place foarte mult melodia,, gorgoroth-procreating satan,, ( http://www.youtube.com/watch?v=GUNOIHz2QQU ). Iar faza cu Codrin Bradea, am o parere foarte buna despre tipul asta. Imi place ceea ce face.

| AnneRoseRock a răspuns (pentru StoicaVladutz32):

Tare happy, dar nu stiu daca am aceeasi parere... 'muzica satanica'.
In schimb, si mie imi place munca lui Codrin.

Cum merge cu viata ta sentimentala? happy
Te-ai mai linistit?

| StoicaVladutz32 a răspuns (pentru AnneRoseRock):

DA, ce face Codrin e foarte tare. Si da, m-am linistit foarte mult, si acum sunt foarte foarte bine. Am trecut repede peste, nu-mi vine sa cred, dar ma bucur, acum sunt bine, tot ce am vrut, adica sa trec peste si sa nu mai,, sufar,, s-a indeplinit. Acum sunt foarte bine. big grin