| lavinia23 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Nu pot pune intrebari pentru ca nu am adresa de mail confirmata. Nu am primit nici un mail, am cautat si in spam, si peste tot. Am folosit si Google Chrome, tot degeaba. Ce se intampla?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In partea dreapta a paginii ai o categorie pe care scrie contact dai click pe ea si scrie acolo ce neplaceri ai

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Ai putea sa trimiti un mesaj scurt si concret la CONTACT. Spui, ca nu poti pune intrebari, dar aceasta intrebare ti s-a postat. thinking
Deci scrii la Contact si asteapti. Vei primi un raspuns in decurs de maxim 5-7 zile. (poate fi si o defectiune a site-ului)