| Anonim_9579 a întrebat:

VA ROG, AJUTATI-MA! Ok, deci am intalnit un tip la mare, in Eforie Nord, am facut cunostinta cu el si am aflat ca il cheama Razvan, are in jur de 17 ani, cred.Nu am apucat sa vorbim prea multe din pacate, insa mai stiu ca e din Teleorman, si as dori daca poate sa ma ajute cineva sa-i gasesc o adresa de orice tip(hi5, e-mail, facebook, etc, orice), ca sa pot vorbi cu el, sa pot tine legatura. Cel din poza este el.VA ROG, AJUTATI-MA! Please, HELP ME! Va rog! astept raspuns!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Din pacate nu se poate afla adresa lui de hi5 doar daca eu cereai la timp cand vb cu el

| Anonim_9579 explică:

Da, dar din pacate nu am avut cum sa i-o cer, de aceea, VA ROG MULT, macar incercati...As da orice sa ma ajutati, VA ROG MULT DE TOT!