| Anonim_9579 a întrebat:

VA ROG, AJUTATI-MA! Ok, deci am intalnit un tip la mare, in Eforie Nord, am facut cunostinta cu el si am aflat ca il cheama Razvan, are in jur de 17 ani, cred.Nu am apucat sa vorbim prea multe din pacate, insa mai stiu ca e din Teleorman, si as dori daca poate sa ma ajute cineva sa-i gasesc o adresa de orice tip(hi5, e-mail, facebook, etc, orice), ca sa pot vorbi cu el, sa pot tine legatura. Cel din poza este el.VA ROG, AJUTATI-MA! Please, HELP ME! Va rog! astept raspuns! MACAR INCERCATI! Va rog din tot sufletul, mult de tot, va implor, ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Draga, linisteste-te! Nici detectivi daca am fi, cu greu l-am gasi. straight face
Nu iti dai seama ca mai ai putin si faci o criza? Nici macar nu ai discutat cu omul ceva mai mult!
Stai linistita, gandeste-te de doua ori!

| Anonim_9579 explică:

Ok, insa voiam macar un sfat folositor nu chestii de genu' mai gandeste-te sau gaseste-l singura, sau mai stiu eu ce...Si nu fac o criza ci doar incerc sa fac pe cineva sa-mi dea un ajutor, unu foarte mic macar, si nu un raspuns nefolositor.