| Alphawolf a întrebat:

Va rog! Care sunt top 5 filme care v-au placut cel mai mult - aparute 2009?

Răspuns Câştigător
| KidoSmart a răspuns:

1.twilight
2.the twilight sagaa
3. avatar
4.the box
5. zombieland

6 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mie mi-au plăcut mult The uninvited şi Deadline şi cam atât. Astea mi-au rămas în minte şi le-aş revedea cu plăcere.

| lostcontrol12 a răspuns:

1.The time traveler's wife
2. Avatar
3. Up

Si cam atat.astept insa cu nerabdare urmatorul episod din Fringe:*

| LORY a răspuns:

1. Avatar

2. New moon

3. Ho ho ho

4. 2o12

5. Orphan

| michaeljacksonismystar a răspuns:

1.This is it
2. 2012
3.Labor pains
4. Avatar
5. G-force
Pe acestea le-am vazut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
1. Avatar
2. 2012
3. Ho ho ho
Si nu mai stiu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta primul in topul meu este Twilight, apoi hmmthinking chiar nu imi vin in minte alte filme aparute anul trecut big grin. probabil pentru ca sunt prea obsedata de twilight ca sa ma mai uit si la altceva big grin