| anonima_2498 a întrebat:

Va ROG! Cei Care iubiti animalele! Nu fiti nepasatori! http://www.ptroa.co.il/petition/ dati clik aici. Nu va zic sa va uitati la filmulet pentru ca veti fi socati! Da! corect.Astia nu sunt oameni:|nici macar nu merita sa traiasca:|Va rog semnati petitia! fiecare vot conteaza! In josul paginii semnativa, apoi veti primi un e-mail de confirmare si dati clik pe link.Va rog! Nu fiti nepasatori:|

Astia sunt oameni?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Am semnat!
chinezi retardati! cu ce au gresit ma animalele alea?

3 răspunsuri:
| PumpkinPie a răspuns:

Într-o societate ca şi cea în care trăim, nu te poţi aştepta la prea multe. În setea de putere, faimă, bani putem ajunge să-i călcăm în picioare pe ceilalţi, poate pentru că nu suntem conştienţi, poate pentru că nu ne (mai) pasă. Deşi nu cred că printr-o simplă petiţie se pot schimba mentalităţi, am semnat şi eu. Doar să nu ai senzaţia că se va rezolva ceva. Animale chinuite vor fi mereu. Oamenii vor continua să mănânce animale. Se vor purta haine de blană, iar celor care le vor purta nu le va păsa de nicio petiţie. happy
Sunt oameni, depinde ce înţelegi prin "om".

| superDezastrul a răspuns:

Offff.astia nu se pot numi oameni.merita la fel si eu ce patesc animalele acelea nevinovate.

| 69LightAfterDark69 a răspuns:

Nu pot sa ma uit la filmu ala! Nu sufar astfel de oameni. Sunt oameni retardati fara pic de inima. Ei nu gandesc la faptul ca animalele alea au inima! Nu au suficienta minte s aiti dea seama ca fiecare fiinta are sentimente si inima! Sunt oameni prea prosti care mananca gandaci si tot feul de scarbosenii! Ce sa l efaca au ajuns sa m, anance si animale!