| anonima_2498 a întrebat:

Va ROG! Cei Care iubiti animalele! Nu fiti nepasatori! http://www.ptroa.co.il/petition/ dati clik aici. Nu va zic sa va uitati la filmulet pentru ca veti fi socati! Da! corect.Astia nu sunt oameni:|nici macar nu merita sa traiasca:|Va rog semnati petitia! fiecare vot conteaza! In josul paginii semnativa, apoi veti primi un e-mail de confirmare si dati clik pe link.Va rog! Nu fiti nepasatori:|
Voi credeti ca astia sunt oameni? Mai degraba niste retardati care nu merita sa traiasca:|

2 răspunsuri:
| bogdan74688 a răspuns:

Am votat - Sincer, as vota si o petitie, in care cei care care fac asta, sa aiba parte de acelasi tratament.

| Iulii a răspuns:

Omg. Mi-au dat lacrimile. Nu e posibil. Cat de crud poti sa fi? n-am face asa ceva niciodata. nu cred ca lor lear placea daca le-am face asa [ oamenilor ].