| Melaa a întrebat:

Va rog dati-mi niste idei pentru un desen intitulat "Peisaj de toamna":d. pentru cele mai artistice si mai multe idei dau >fundita:d

Răspuns Câştigător
| 7alexandru7 a răspuns:

Incearca asta: o casuta in mijlocul unui camp verde acoperit cu zapada in mijlocul verii, dar incearca sa faci sa para ca e o zi ploioasa ca sa se vada ca e TOAMNA!

2 răspunsuri:
| d33utza003 a răspuns:

Nu poti sa dai searchpe google? doamne chiar si asta va e lene sa faceti? scrie toamna si dai la google images si descrie cateva imagini pe care le vezi acolo. ooooof doamne nici sa vorbiti nu o sa mai stiti maaa va tampit netuu pe bune!

| Binevoitor a răspuns:

Poti desena un copac pe un camp. Il faci cu putine frunze uscate, pe cer pasari care pleaca spre tarile calde iar in copac pe o creanga un cuib lasat pustiu. Pe camp poti desena oameni care aduna recolta cu animalele (cai cu carute pline de porumb). In vazduh un sat in care la unele case iasa fum pe horn. Undeva in departare niste munti cu varfurile albite de zapada.