| Cathy_5203 a întrebat:

Va rog dati-mi un link cu poza gif din eclipse cand se antrenau jasper si alice, atunci cand cica se luptau, dar mai mult s-au sarutat, plz dau funda la cea mai corecta, lunga si clara poza, atentie nu vreau jpg sau altele vreau GIF!

2 răspunsuri:
| The Epic Fail Guy a răspuns:

Cea mai lunga poza, aham.

| Cathy_5203 explică:

Sa va dau mai multe detalii : Este din filmul Eclipse si era atunci cand se antrenau pentru batalia cu vampirii nou-nascuti care veneau sa omoare pe Bella si familia Cullen, Bella si varcolaci erau toti intr-o padure iar Jasper ii invata cum sa lupte cu acei vampiri iar cand veni si randul lui Alice, stiti ca ei is indragostiti si nu se pot rani, mai mult se jucau si nu stiu cum Alice a sarit in sus intr-un copac, apoi a coborat in spatele lui Jasper si la sarutat... faza asta o vreau eu!