| anonim_4396 a întrebat:

Va rog din suflet sa nu-mi raportati intrebarea. cryingcryingcrying Ce sa fac ca sa am multi prieteni in lista de pe mess?crying

5 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Asta iti aduce tie fericire?

| Aleqa a răspuns:

Doamne fereste. Intra pe Facebook, twitter, hi5, IMVU si altele... Gasesti sute de disperati care iti vor idul acolo.

| AtateaConditii a răspuns:

Intra pe site-uri de socializare si vezi. De ce prieteni pe mes si nu in realitate?

| omik a răspuns:

happy Hey daca vrei ma poti baga pe mine in lista...parazitu113 este id-ul. Te astept. kiss

| CiocolataCalda a răspuns:

De ce vrei sa ai multi prieteni? Doar ca sa.i ai sa le admiri avatarele? laughing Daca chiar vrei poti face schimb de liste cu o persoana (sa fie si ea de acord). Apasati amandoi CTRL+M din cate imi aduc aminte. Tu primesti toate contactele din lista acelei persoane, iar ea pe ale tale.