| eu2011 a întrebat:

Va rog doar un comentariu si dau funda dar sa spuneti sincer http://www.youtube.com/watch?v=vMmijRUOAZg

5 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Cum sa zic fara sa iti ranesc sentimentele: Cauta-ti o alta meseri, asta nu ti se potriveste. Sau macar incearca un alt gen de muzica...

| FucktheSystem a răspuns:

Bine, atunci mutam la persoan a3a, dar mesajul e acelasi.

| alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ar trebui sa incerce alta melodie! Nu se potriveste deloc! In fond are cam aceeasi voce cu Nicoleta Guta si daca aia poate atunci cea care canta in acel,, videoclip,, care nu prea e... atunci poate si ea...

| Madu_9838 a răspuns:

Afonism totalhee hee. Scuze, dar e groaznica.

| eu2011 explică:

FucktheSystem cea care canta nu sant eu e vara mea si am vrut sa vedem si parerea TPU despre cum canta.