| butt3rfly16 a întrebat:

Va rog frumos am mare nevoie de ajutor! Am o tema la geografie despre clima orizontului local(adica bucuresti) si ca puncte de reper:tip de clima; etaj climatic; factori care influenteaza clima. Dau fundita celui care reuseste sa ma ajute sa gasesc datele acesteahappyVa multumesc din suflet!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu există o bibliotecă la școală sau în localitatea ta?
www.referate.ro
Pa, pa.

| dada a răspuns:

Cauta si tu pe faimosu' goagal laughing despre clima bucurestiului... altceva nu as putea cu ce sa te ajut decat acelasi lucru ce gasesti si tu pe net... vezi ai grija sa nu fi suspendata pentru tema straight face