| NextGen a întrebat:

Va rog frumos ceva, acum cateva ore mi-am facut cont pe TPU si am dat la raspunsuri dar la profil nu imi arata decat 0 raspunsuri, 0 raspunsuri castigatoare

Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Firdinica a răspuns:

Pai trebuie sa treaca in jur de 24 sau 48 ore ca sati arate la profil noile tale raspunsuri sau raspunsuri castigatoare.

3 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Trebuie sa astepti cateva ore sau chiar o zi ca sa iti apara raspunsurile. Poate trebuie sa iti accepte raspunsurile (in dreptul raspunsurilor iti arata 'In asteptare', sau 'Aprobat'?).
Cel mai probabil maine iti vor aparea raspunsurile, si punctajul castigat.
Bye, si bine ai venit pe site happy!

| Zatharra a răspuns:

Trebuie să aştepţi.La câţi sunt pe site se mişcă destul de bine!

| Deliα a răspuns:

Asa imi aparea si mie tresa astepti un pic.