| CeciL a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati cit mai urgent.Pe data de 13 mi-a venit ciclulu si la mine ste asa ca 4 zile este normal iar a 5 zi mai singereaza putin.Vazind ca nu am singerat ne-am hotarit cu prietenul la un peting, dupa aia m-am dus la veceu si singe pe absorbant nu era.Peste 10 minute a inceput putin, putin, putin de tot acum nici nu mai este.Cum credeti de ce? Oare sa fie singele de la ciclu sau este ceva cu himenul neinregula cam n-as crede ca durere sau usturime nu am simtit...VA rog raspundeti dragi femei, am un stress de citeva zile sau sa vorbesc cu iubitul despre asta?

2 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Stai linistita, nu ai nimic. Pur si simplu te-ai excitat si hormonii au luat-o razna. De aici... urmarea. Atata tot!

| alexdop21 a răspuns:

Bai cecil de ce folosesti limbajul asta trivial? Stii ca se poate folosii si mensrtuatie se scrie wc! Dar oricum du-te la medic