| angel_5676 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati, imi apare ca e turn off automatic update si nu pot bifa nimic, nu pot bifa turn on. Nu stiu de ce. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| smartdjs a răspuns:

Cred ca ai un wind piratat de ai am avut si eu la fel. sau instaleaza-ti un tuneup utiliti si poate vei reusi sa faci update acest program iti va intretine Pc va curata fiserele tem cooke history etc si multe altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paii ai un virus pe la acolo si vezi poate iti distruge windosul am patit-o si eu