| danusikd a întrebat:

Va rog frumos sa nu va suparati ca va pun asa intrebari dar am mare nevoie de un eseu;; o calatorie imaginare pe o insula pustie;; cine crede ca poate da niste idei va rog ajutati-ma. funda la cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| Tacii a răspuns:

Pai poti spune ca erai in camera ta si... dintr-o data o lumina alba ti-a inundat camera.si apoi tu te trezesti pe o insula pustie unde vezi tot felul de animale ce te incanta.in scurt timp devi conducatoare pe acea insula si ii pui si numele cum ar fi Tarabithia.e tare...