| girllll a întrebat:

Va rog help me.stiti muzica populara pentru nunta? fundita pentru cine-mi da cat mai multe melodii

Răspuns Câştigător
| andreeada a răspuns:

Pai :Loredana -Marine la nunta ta, Pavel Stratan-nunta, Maria Dragomiroiu -la nunta mea, Maria Carneci -azi fac nunta la baiat si de ce nu un vals al mirilor pentru deschidere :Chayane-tiempo de vals(melodie superba de altfel), formatia baronii -cantec de nunta, Viorel Leric -la nunta mea, Dragoste-Azi in sat e nunta mare. Sper ca ti-am fost de folos, distractie placuta!kiss

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da