| anonim_4396 a întrebat:

Va rog mi-e frica. Tata a venit acum rupt de beat, abia se ținea le picioare, aproape ca cădea și a început sa-l strige pe fratele meu care nu era acasă, mama i-a zis ca nu e acasă asa ca l-a sunat și a început sa ii zica nu știu ce si sa ii zică politiei sa zică ca nu a văzut nimic ca îl lasă fără permis și mama a venit foarte îngrijorata și a întrebat ce s-a întâmplat și a zis ca a făcut varza 3 mașini ca se duce la ei pentru ca fratele meu nu știe sa se descurce și sa vorbească, să zică ce s-a întâmplat si acum a vorbit cu mama i-a zis ca a făcut varza și mașina lui și mama se duce acum la fratele meu și la politie. Va rog chiar nu stiu ce sa fac și sunt EXTREM de îngrijorata, tremur și cred ca am și atac de panica pentru ca respir tare, tremur și nu pot sa ma controlez. În concluzie, tata a condus MORT DE BEAT, a FĂCUT varza 3 mașini inclusiv mașina lui, a mai zis ceva de asigurare și cel mai probabil o sa ii ia și permisul. Doamne ferește, la cât de beat e putea sa calce pe cineva, bine ca nu a rănit pe cineva dar va rog doar spuneți-mi ce o sa se întâmple și ce sa fac. Mi-e foarte frica, doamne deci ma simt atât de nașpa, ma simt îngrozitor. Am 13 ani crying

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mami, problemele astea NU LE REZOLVI online. Faceți cu mamă-ta, cu fratele,...o "adunare" de familie și puneți problema pe tapet

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Am rămas singura acasă și nu știu, ce sa fac, sunt foarte îngrijorată crying

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum spuneam mai sus...

| Patriciapatricst123 a răspuns (pentru sierra1):

Sincer...momentan asta chiar nu ma ajuta

| sierra1 a răspuns (pentru Patriciapatricst123):

" tata a condus MORT DE BEAT, a FĂCUT varza 3 mașini"

ok, atunci sună la 112

| Patriciapatricst123 a răspuns (pentru sierra1):

Mama, fratele și cel mai probabil și el sunt la politie, am menționat mai sus faptul ca l-a sunat pe fratele meu care era cu politia

| T0T a răspuns:

Fratele tău pare cam prost, tatăl tău o pramatie fără responsabilitate, iar tu pari că ești dusă cu pluta. Asta e.

| Andreeush a răspuns:

Astfel de probleme o să le rezolve părinții tăi, tu nu ai ce să faci.

| SilentRain a răspuns:

Calmează-te,nu a omorât pe nimeni
O sa fie ceva probleme dar se vor rezolva

| IoanaRoman09 a răspuns:

Ma omorati frate cu "intrebarile " voastre, bruh